Звіт по 5% квоті

Шановні роботодавці!


Нагадуємо про те, що до 1 лютого звітуємощодо "Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (квота).


Наказом Мінсоцполітики від 23.11.2018 р. № 1763 затверджено форму Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (їх перелік наведено в ст. 14 Закону про зайнятість).
цей звіт подають роботодавці до Держслужби зайнятості за юридичною адресою роботодавця. При цьому в оновленому Порядку зазначається, що роботодавці — це підприємства, установи, організації з чисельністю штатних працівників від 8 осіб. Тобто на фізосіб-роботодавців обов’язок надання такої Інформації не поширюється!
Нагадаємо, що звітувати про квоти підприємства мають не пізніше 1 лютого.
Звертаємо увагу! Що з 1 січня 2018 року почала діяти частина друга ст. 14 Закону про зайнятість населення. За нею для працевлаштування осіб, яким залишилося 10 і менше років, підприємствам з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників.
Нагадаємо, що до повноважень територіальних органів Держпраці належать здійснення нагляду та контролю за дотриманням законодавства про зайнятість з питань дотримання прав і гарантій щодо працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, та здійснення відповідних перевірок роботодавців.
У разі невиконання роботодавцем протягом звітного року встановленої квоти для працевлаштування з нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.
Рубрики
Разное
Дергачівська районна філія ХОЦЗ
Показать номер Показать номер
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Продаем дрова: дуб, ясень. Телефон: 098-054-66-14 Харьков (все районы) и область (Мерефа, Песочин,...
08:45, 9 января
З метою розширення онлайн-сервісів Державної служби зайнятості розпочав роботу в тестовому режимі Ос...
13:59, 14 января
Якщо ви надаєте послуги з посередництва у працевлаштуванні, то ця інформація для вас
08:38, 10 января