Рекламна стаття

Рекламна стаття (контент-маркетинг) - це текст, який закликає формувати певний інтерес до продукту або послуги.

Важливо, що матеріал не обов'язково повинен вихваляти товар та закликати до покупки. Головна мета рекламного тексту - саме формування певного інтересу. І якщо інтерес у користувача є, він сам прийме рішення про покупку.

Як працює контент-маркетинг

1. Cтимулювання продажів

Коли на ринку з'являється новий продукт або послуга — користувач не знає як ними користуватися і чим саме можуть бути корисні ці новинки. Завдання рекламної статті якраз і полягає в поясненні конкретної користі. Це може бути:
Покрокова інструкція із застосування — якщо ви випустили продукт з практичним застосуванням;
Презентація кінцевого результату після використання
Формування нового образу особистості — якщо ви пов'язані з індустрією краси

2. Збільшення популярності ресурсу

Новий веб-сайт не з'явиться в ТОПі просто так. Для цього потрібна певна репутація у пошукової системи. Ми готові поділитися нашою репутацією і зняти тег "nofollow".
Взаємодія зі ЗМІ та публікація статей має накопичувальний ефект. Про вас пишуть — про вас говорять — з вами хочуть працювати. Більше публікацій — більше руху навколо компанії

Люди не купують товари — вони купують спосіб життя.

Вартість послуг


Вартість вказана за розміщення на одному сайті. Ви можете розмістити рекламні статті на декількох сайтах.

Ми розповімо про вас на нашому сайті Вартість Опис послуги
Выход в блоке "Новости компаний" (ссылки закрыты атрибутом rel="nofollow sponsored")799,00 UAHВыход новости в блоке "Новости компаний. Ссылки закрыты.
Выход в блоке "Новости компаний"2 300,00 UAHВыход новости в блоке "Новости компаний" без атрибута rel="nofollow sponsored". Блок находится на "Главной" и в разделе "Новости".
Редакционный "ТОП" (ссылки закрыты атрибутом rel="nofollow sponsored")1 950,00 UAHВыход новости в редакционном ТОПе сайта. Ссылки закрыты.
Редакционная "Лента" (ссылки закрыты атрибутом rel="nofollow sponsored")1 450,00 UAHВыход новости в редакционной Ленте сайта без атрибута rel="nofollow sponsored". Новость появляется в "Лента 2", далее идет на 3, 4 и 5 места, и, минуя ТОП новостей, опускается вниз по ленте.
Наценка за статью длиной более 3000 символов500,00 UAHНаценка за статью, длина которой превышает 3000 символов без учета пробелов.
Дублирование в мобильных приложениях iOS и Android500,00 UAHНовость дублируется в наше мобильное приложение для iOS и Android.
Закрепление новости в ТОП-5 на 24 часа1 000,00 UAHНовость закрепляется на месте "ТОП 5" на 24 часа в десктопной и мобильной версиях сайта.
Закрепление новости в Лента-3 на 24 часа800,00 UAHНовость закрепляется на месте "Лента 3" на 24 часа в десктопной и мобильной версиях сайта.
Редакционный "ТОП"2 900,00 UAHВыход новости в редакционном ТОПе сайта без атрибута rel="nofollow sponsored". В ТОП сайта попадают самые важные и горячие новости города.
Редакционная "Лента"2 500,00 UAHВыход новости в редакционной Ленте сайта без атрибута rel="nofollow sponsored". Новость появляется в "Лента 2", далее идет на 3, 4 и 5 места, и, минуя ТОП новостей, опускается вниз по ленте.
Всього:
Банерна реклама
Довідник підприємств
Рекламні статті
Спецпроекти
Соціальні мережі
Нативна реклама