Україна — одна з найбільш швидкозростаючих країн на пострадянському просторі. Після розпаду СРСР у всіх колишніх республіках почав розвиватися букмекерський бізнес. За понад 30 років в Україні змінилися законодавчі норми, як і підхід до вибору букмекерської контори. Усі доступні букмекери для реєстрації жителям України зібрані на одному порталі bookmaker-expert.com.

Як вибрати підходящу українську БК

У 2021 році в країні діє закон про легалізацію онлайн-казино, букмекерських контор і гральних закладів, а отже, з'являться легальні букмекери, що родом з України та інших країн, які купили ліцензію й відповідають усім нормативам. Під час вибору партнера для інтерактивних ставок треба вивчити кілька параметрів, і чим більше позитивних моментів у цих оцінюваннях, тим надійніший і кращий букмекер.

Перше, на що треба звернути увагу, — відгуки та скарги. Тільки реальні гравці можуть показати зворотний бік співпраці з букмекерською конторою. Відгуки розповідають, як поводить себе букмекер, коли йде велика серія виграшів, чи є необґрунтована заморозка рахунку й інші ігрові моменти. Про скарги та відгуки гравців можна прочитати на порталі «Букмекер Експерт».

На другому місці перебуває лінія букмекера. Онлайн-сервіси для ставок намагаються охопити якомога більше спортивних подій та видів спорту. Чим більша й різноманітніша лінія, тим вище шанс знайти зацікавивший вас чемпіонат, турнір або вид спорту. Якщо ставите на традиційні дисципліни або популярні види кіберспорту, то підійдуть майже всі букмекери, оскільки топові події завжди представлені в лінії. Крім спортивної різноманітності треба оцінити розпис і коефіцієнти. Чим ширше вибір ринків для ставки представлений у розписі, тим більше свобода маневру, а отже, і ймовірність знайти підходящу ставку. Дуже важливо, які коефіцієнти пропонує букмекер. Розмір коефіцієнтів зав'язаний на маржі. Чим вище маржа, тим нижче коефіцієнти. Низькі коефіцієнти знижують загальний прибуток на тривалій дистанції виграшних ставок.

На третьому місці йде бонусна програма букмекерської контори. Висока конкуренція спонукає кожного букмекера пропонувати лояльні умови співпраці, щоби новачки вибрали саме його, а постійні клієнти не пішли до іншої букмекерської контори. Про всі акції та бонуси можна дізнатися на порталі «Букмекер Експерт».

Проаналізувавши лінію букмекера, вивчивши відгуки гравців про доступні бонуси, можна без коливань вибрати надійного партнера для ставок.