Електронні сигарети сьогодні палить більшість курців. На сайті https://flex.shop/ua/catalog/pod-sistemy компанії Флекс представлені якісні, зручні та недорогі под-системи. Тут можна ознайомитись із видами електронних сигарет та замовити підходящий пристрій. Проте варто розуміти особливості таких систем, їх рівень безпечності та враховувати певні ризики.

Чи безпечні под-системи

Виробники та продавці под-систем стверджують, що такі електронні пристрої є абсолютно безпечними. Проте це не зовсім так. Є у таких видів сигарет позитивні та негативні сторони. При палінні електронних сигарет виділяється пар. У ньому немає продуктів горіння. Тому курець не вдихає шкідливих елементів. Проте, треба розуміти, що сольовий нікотин містить хімічні речовини, кислоти. І вони можуть провокувати алергічну реакцію. Не варто обирати под-системи тим, організм яких є чутливим до різних речовин.

При палінні електронних сигарет нікотин дуже швидко всмоктується у кров та розповсюджується по організму, досягає мозку. З одного боку, це сприяє швидкому угамуванню тютюнового голоду, а з іншого - може стати причиною нікотинового передозування та швидкого звикання до нікотину.

Що краще, под-система чи звичайна сигарета

Под-системи є сучасною варіацією сигарет. Вони мають ряд переваг. Серед них можна виділити наступні:

  • відсутність попелу і необхідності використання попільнички;
  • у організм не поступають канцерогенні елементи, які виділяються при палінні тютюну;
  • відсутність диму, який просочує одежу, волосся;
  • ергономічність (поди зручніше держати у руці);
  • економічність;
  • відсутність необхідності постійно купувати пачки сигарет.

У громадських місцях палити заборонено. Це стосується звичайних паперових сигарет. На под-системи заборона не розповсюджується.

Проте, електронні пристрої для паління сприяють швидкому формуванню шкідливої звички (якщо обирати картриджі з концентрацією нікотину 2% чи 5%). Тому починати паління з под-систем не варто. Їх краще використовувати вже досвідченим курцям.