Умови беттінгу на Favoritsport

Віртуальний беттінг стрімко розвивається і пропонує різні формати ставок. Букмекерська контора Favoritsport популярна не лише серед професійних гравців, але й новачків. Платформа привертає увагу зрозумілими правилами. Вже після реєстрації гравець може оцінити усі переваги онлайн беттінгу, адже він отримує до 4000 вітального бонусу.

Букмекерська контора має додаток для укладення парі. Для зручності ви також можете скористатися мобільною версією. Повторна реєстрація на сайті бк не потрібна, якщо ви вже маєте аккаунт. Окрім ставок на спорт користувачам доступні ігрові автомати.

Бонусна програма Фаворит спорту розповсюджується на слоти та ставки на спорт. Якщо ви бажаєте скористатися додатковими перевагами ігрової платформи, оцініть усі бонусні пропозиції. Для зручності є можливість підписатися на розсилку від бк для отримання додаткової інформації на електронну пошту.

Меню та управління

Фаворит спорт має офіційні дзеркала. Якщо портал блокується ви можете скористатися ними для доступу до особистого кабінету. Відмінностей між офіційним сайтом та дублюючими порталами немає. Оформлення, меню, розділи зрозумілі. Ви швидко знайдете доступ до потрібного контенту.

На головній сторінці бк розміщені інформаційні блоки. Ви зможете знайти: лайв парі, ставки на кіберспортивні події, віртуальний спорт, онлайн казино та ігри з живими дилерами. Фаворит спорт намагається охопити усі напрямки спорту, тому аудиторія бк досить велика.

На головній сторінці відразу з коефіцієнтами відображаються події для парі. Якщо ви бажаєте переглянути усі пропозиції, перейдіть до конкретного розділу за спортивним напрямком. Для зручності на сайті усі дисципліни розміщені в алфавітному порядку.

Усі доступні бонуси Фаворит спорт

Для швидкого ознайомлення з усіма бонусними пропозиціями необхідно перейти в розділ «акція». Постійні бонуси представлені у наступних форматах:

 • безкоштовні прогнози від експертів на популярні спортивні події. Букмекер дарує можливість створити точніший прогноз, користуючись оглядами та експертними оцінками;
 • експрес дня. Виокремлюють події, на які ви можете отримати додаткові бонуси. До суми виграшу додають 10%;
 • промокоди. Найчастіше їх надсилають на електронну пошту;
 • бездепи за реєстрацію. Після створення аккаунту та поповнення рахунку є можливість отримати до 4000 гривень бонусу.

Також на сайті Фаворит спорт доступні індивідуальні програми бонусів. Їх нараховують активним клієнтам.

Додатки Favoritsport для Android, IOS 

Букмекерська контора розробила спеціальні додатки для швидкого доступу з гаджетів Android, IOS. Після авторизації у додатку ви отримуєте доступ до усіх можливостей азартного беттінгу. Меню у ньому укомплектовано. Усі розділи, чат зі службою підтримки, розділ «каса» відображаються зручно. Ви можете перейти до необхідного розділу та робити ставки у режимі реального часу. Завантаження додатку безкоштовно. Використовуйте для цього лише офіційний сайт. Уникайте скачування додатків на сторонніх платформах.

Доступні функції додатків:

 • реєстрація для новачків;
 • поповнення рахунку та створення запиту на виведення коштів;
 • запуск ігрових автоматів;
 • отримання бонусів;
 • доступ до розділу «каса» та перевірка стану рахунку;
 • онлайн трансляції матчів;
 • ставки в прематчах та лайві.

Перевага додатків у тому, що вони не блокуються інтернет-провайдерами. Ви можете користуватися ними без жодних обмежень. Користуватися додатком вигідно та зручно, але ви також можете оцінити особливості мобільної версії. Вона працює через браузер. Мобільна версія адаптується під особливості екрану гаджета без встановлення додаткових додатків.