В Україні станом на 2021 рік кількість наркозалежних коливається в районі 250 - 280 тисяч людей. Це дуже неприємна статистика, яка показує, що кожна сота людина в країні має важкі проблеми, пов'язані з вживанням наркотиків. І ця цифра продовжує зростати, незважаючи на профілактику поширення наркотичних речовин та пропаганду здорового способу життя. Але ця кількість продовжує рости, тому що на ринки з'являється значна кількість нових наркотиків.

Наркоманія – це серйозне захворювання психіки, що виникає внаслідок вживання психоактивних речовин, які безпосередньо впливають на роботу центральної нервової системи та згодом призводять до відхилення від норми здорової психіки.  При вживанні наркотиків люди очікують поліпшення психоемоційного стану та вирішення їх проблеми. Якщо перший пункт здійснюється на деякий час, то проблеми у залежної людини навпаки стають гіршими.  Організм людини звикає до присутності в ньому наркотичних речовин і коли людина починає самостійно кидати вживання, то стикається з абстинентним синдромом.  Абстинентний синдром - це несприятливі ознаки, що виявляються в людини, що він різко кидає вживати психоактивні речовини, починається так звана "ломка".  При загостренні симптомів людина не утримується та вживає знову. Саме через цей фактор залежна людина не може самостійно кинути вживання, їй потрібна професійна допомога спеціалістів, котрі зможуть за допомогою медичних препаратів полегшити абстинентний синдром та почувати себе краще.

 Лікування наркоманії у Києві починається з детоксикації організму, яка допомагає усунути неприємні симптоми абстиненції та полегшити фізичний стан людини. Після цього команда фахівців проводить діагностику стану людини та складає план реабілітації, який спеціально підібраний під особливості кожного клієнта індивідуально.  Із залежним починають працювати психологи та психотерапевти, які допомагають наркоману розібратися з причинами вживання, намагаються провести переоцінку принципів та цінностей, щоб людина почала розуміти, що в житті можна отримувати набагато більше задоволення без вживання психоактивних речовин. Наркологічний центр "Тонус Плюс" пропонує якісну реабілітацію для залежних людей, яка змінює життя та долі! Тому не зволікайте, а якомога швидше звертайтеся за допомогою к кваліфікованим фахівцям.