Перехід із нержавіючої сталі – це приварний фітінг, який з'єднує два відрізки трубопровідної системи різних розмірів. Це його головна та єдина функція.

Перехід – це дуже проста та зрозуміла деталь. Наприклад, якщо є дві деталі різних діаметрів та їх необхідно з'єднати між собою, то цю проблему легко можна вирішити за допомогою конічного переходу. При цьому у переходів, як і в інших деталях, також є деякі особливості. Розглянемо кілька із них.

У цій статті розберемо конічні переходи. Вже з назви зрозуміло, що вона має форму конуса і підходить майже завжди. Також є й ексцентричні деталі, але їх майже ніколи не використовують.

Дана деталь може бути товстостінною або тонкостінною. Вибрати потрібний варіант зовсім не складно, головне – знати розмір труби та купувати перехід із відповідним розміром. Якщо його буде підібрано неправильно, то можуть утворитися зони застою та інші проблеми.

Також важливо правильно підібрати марку сталі. AISI 304 – це харчова сталь, а AISI 316 – це кислотостійка сталь. Купувати потрібно в залежності від типу робочого середовища.

Ще кілька порад для правильного підбору переходів

Перехід концентричний – це одна із найпростіших приварних деталей. Її вибирати дуже просто - купуєте перехід з такими ж розмірами, як і труби, до яких він буде приварюватися. І важливо не забути, що всі деталі під зварювання приварюються впритул один до одного (не всередину і не зовні). Наприклад, якщо ви замовляєте "перехід 2" на 1"», то це категорично неправильно. І цей фахівець обов'язково у вас уточнить зовнішній розмір переходу в міліметрах. Правильно замовити «перехід 60,3 мм н 33,7 мм», а в кінці ще додати бажану товщину стінки. Таким чином ви обмежите себе від випадково вибраного діаметра. Тому що фактом є не тільки різні стандарти виготовлення, в яких зустрічаються ті ж розміри в дюймах, але і в тому самому стандарті може бути плутанина.

Де придбати нержавіючі переходи в Україні

Широкий асортимент і низькі ціни на переходи з нержавіючої сталі AISI 304 ви можете знайти в інтернет магазині fiting.top. Усі ціни на сайті вказані вже з урахуванням ПДВ. Продукція надсилається Новою поштою до всіх міст України. Для отримання більш детальної інформації переходьте на сайт постачальника та уточнюйте у їхніх консультантів.