На перший погляд здається, що керування бізнесом – це дуже складна справа, і займатись цим може далеко не кожна людина. Але як же тоді безліч людей займаються підприємницькою діяльністю, не маючи навіть економічної освіти або, принаймні, належного досвіду? Просто реєструють компанію і доволі успішно нею керують.

Насправді, все доволі просто. Ці люди використовують сучасні інструменти для ведення бізнесу. Наприклад, інструмент BAS Малий бізнес є досить гарним помічником, який дозволяє автоматизувати більшість процесів, тоді як підприємець має змогу займатись організаційними та кадровими питаннями, шукати постачальників або ринки збуту, розробляти рекламні стратегії тощо. А за допомогою представленої системи просто здійснювати контроль над своєю компанією.

Таким чином, стає зрозумілим, що сьогодні необхідно знайти підходящі інструменти, налаштувати їх та впровадити в бізнес.

Що може знадобитися

Перш за все, перед тим як обирати те чи інше програмне забезпечення, необхідно врахувати напрямок компанії. Для ФОП можна обмежитись уже вказаною вище системою. А ось для відкриття власного магазину, в тому числі онлайн, стане в нагоді BAS Управління торгівлею. За допомогою такої програми є можливість вести повний облік даних, зокрема поставки, логістику, продажі, керування персоналом та інше. Система має широкий функціонал, в якому, до речі, не так вже й складно розібратись. Більш того, сам інтерфейс є зручним і зрозумілим, на опанування програмного забезпечення достатньо буде кількох днів, натомість в подальшому всі процеси, пов’язані з торгівлею, автоматизуються.

А як щодо великої компанії, адже вона більш розгалужена та складна? І тут, звісно, є чудове рішення. Той же розробник пропонує BAS Комплексне управління підприємством. Система об’єднує в собі зручність, функціональність, надійність в роботі, та дозволяє координувати всі управлінські процеси. Впровадження подібної програми дозволяє суттєво підвищити ефективність керування компанією та здійснювати контроль над нею.

Версія «Комплексне управління підприємством» може використовуватись не лише для великих компаній, вона також підходить для середнього бізнесу, і тим більше буде актуальною, якщо підприємець планує в майбутньому розширення свого підприємства. Краще за все від самого початку використовувати цю версію, щоби потім не гаяти часу на перехід з однієї системи на іншу.