Напередодні зимових свят хочеться прикрасити житло, встановити ялинку чи сосну, розвісити гірлянди, придбати гарних іграшок. Створити атмосферу мрій, відмінного настрою. Все це, здається, неможливе без новорічного дерева. Заздалегідь купити штучну ялинку з шишками - чудова ідея для всіх, хто бажає залишатися в тренді, заощадити на щорічній покупці живого дерева, придбати чудову прикрасу на довгі роки користування. Чому варто вибрати саме цей варіант – спробуємо розібратися далі.

Плюси новорічного штучного дерева

  • Ідеальна форма - натуральна ялина або сосна може мати "залисини", нерівності, бути низькою або дуже високою, з кривими гілками. Штучне дерево позбавлене будь-яких дефектів, відрізняється ідеальними параметрами, красивою геометрією форм.
  • Голки надійно прикріплені до гілок, не обсипаються, не жовтіють із часом. Після такої ялинки не потрібно прибирати сміття, оскільки його просто немає.
  • Легка та швидка установка - у комплекті найчастіше йде готова підставка, тому установка дерева займе лише кілька хвилин. Конструкція штучної сосни може бути литою (суцільний стовбур з гілками) або складною (кілька компонентів з'єднуються між собою). Плюси розбірної конструкції у її мінімальних габаритах, що значно полегшує зберігання.
  • Колірна гама – широка, дозволяє підібрати варіант залежно від інтер'єру.
  • Дерево з готовим декором (шишки, банти, штучні ягоди та інше) - чудова нагода підкреслити унікальність, оригінальність новорічного дерева.
  • Період експлуатації – може використовуватися до 10 років (у деяких випадках – і довше). Не втрачає своєї привабливості, зберігає первісний зовнішній вигляд.
  • Турбота про екологію - тут варто відзначити відразу кілька важливих факторів: відсутність вирубки лісів, відсутність відходів для утилізації, високоякісні матеріали виготовлення, що не виділяють токсинів у навколишнє середовище.
  • Ціна питання - і хоча тут багато хто захоче посперечатися, все ж таки, за штучну ялинку платять 1 раз, а за живе дерево - щорічно. Хоча купівля штучного дерева обійдеться відразу в чималу суму, з роками вона окупиться, що перевірено багатьма користувачами.

Недоліки, які легко виправити

Так, штучна ялинка не пахне, це мінус. Але тут можна вигадати кілька варіантів вирішення цього питання. Перше - скористатися натуральними ефірними оліями, які тримаються у повітрі тривалий час. Друге - придбати невеликий букет натуральних ялинових, соснових гілок, які подарують аромат "святкової атмосфери". Сміливо встановлювати штучне новорічне деревце – та насолоджуватися тривалою красою, ідеальними формами.