Вам терміново необхідно якісна та надійна гофротара або як її ще називають гофрокартон? Хочете мати змогу завжди, коли вам буде необхідно та в необхідній кількості купувати справді гарну по якості продукцію з можливістю доставки по Україні? Незалежно від того, в якій кількості та в яких розмірах вам потрібна гофротара, ми знаємо де знайти справді кращий асортимент гофрокартону на будь-які фінансові можливості та потреби.

Де саме придбати гофрокартон?

Хочемо запросити вас до знайомства з відомим в Україні інтернет-магазином упаковки ShopTobi. На онлайн сторінках цього магазину ви з легкістю зможете придбати двошаровий та трьохшаровий гофрокартон, який випускається в рулонах. Серед основних переваг цього пакувального матеріалу не можна не виділити наступні:

  • екологічність та відповідність всім діючим вимогам ДСТУ;
  • мінімальна вага з відмінною надійністю;
  • демократична вартість;
  • просте використання;
  • широка сфера застосування;
  • легка утилізація без нанесення шкоди навколишньому середовищу;
  • низька собівартість переробки.

Весь гофрокартон, що його ви можете побачити в онлайн каталозі інтернет-магазину ShopTobi, виробляється у різному маркуванні (чим воно вище, тим сильніший матеріал). Додатковою перевагою продукції компанії також можна вважати те, що гофрокартон виробляється в бурому кольорі без будь-якого додавання хімікатів з барвниками, гарантуючи його високу екологічність.

Яку ще продукцію можна знайти на онлайн сторінках ShopTobi?

Крім гофрокартону клієнти інтернет-магазину також при першій необхідності зможуть замовити тут таку продукцію як повітряно бульбашкова плівка, різноманітні картонні коробки та коробки пошти з кур'єрськими пакетами та пакувальним папером. А ще в каталозі компанії є термоетикетки й ЗІП пакети та не лише. Якщо вам потрібна буде консультація стосовно вашого замовлення або ж професійна допомога у виборі оптимальних позицій, без роздумів з ваганнями звертайтеся. Кваліфіковані менеджери інтернет-магазину ShopTobi будуть раді допомогти.

Всю контактну інформацію, необхідну для швидкого зв'язку з представником ShopTobi, ви з легкістю знайдете в розділі «Контакти» офіційного онлайн сайту магазину упаковки.