Не секрет, що подолати нікотинову залежність досить складно. Однак сьогодні зробити це стало набагато легше, адже можна замовити рідини на сольовому нікотині, які мають безліч переваг. Це рідина, що насичує у кілька разів швидше, ніж звичайна органічна. Зазвичай складається з 4 компонентів: гліцерин, пропіленгліколь, нікотин, ароматизатор. Жижа на солевом никотине 50/50 - оптимальний варіант.

Відмінні риси сольових рідин

Склад нікотинової рідини призначається спеціально для використання у pod-системах. Це ідеальне рішення для малопотужного типу електронних сигарет (до 20 Вт). Для потужних пристроїв ця рідина не підходить. По суті сольовий нікотин є сумішшю органічного нікотину і кислот. У результаті виходить склад, у якому PH максимально схожий на той, що у людському організмі.

2018 ознаменувався появою солевые жидкости на українському ринку. З того моменту ці рідини мають максимальний попит. За рахунок того, що вони швидко насичують, скорочується кількість та тривалість перекурів. Однак для тих, хто тільки починає свій шлях у вейпінгу, не варто починати з рідин з високою концентрацією нікотину. Достатньо 4-5 затяжок, щоб відчути максимальну насолоду.

Плюси сольового нікотину:

  • Чистий продукт без хімічних домішок.
  • Мінімальний тротхіт.
  • Нейтральний смак за рахунок миттєвого очищення.
  • М'яка пара, яка не дратує горло і не викликає сухості.
  • Після паріння немає неприємного відчуття в роті.
  • Невисока ціна та тривалий термін зберігання.

Вигідно купити рідину на сольовому нікотині можна в інтернет-магазині Vaper`s Lab. Детальніше дізнатися тут.