Для здоров’я та релаксу – популярність басейнів без сумніву зростає. Тут можна не тільки провести час з користю, а й зняти емоційний стрес та підняти настрій або ж записатись на секцію та плавати під наглядом тренера.

Кожному відвідувачу басейну обов’язково треба мати медичну довідку. Довідка в басейн підтверджує, що її власник здоровий, у нього відсутні інфекційні захворювання та гнійні запалення на шкірі. Варто зазначити, що довідка є обов'язковою як для дорослих, так і для дітей.

Яких лікарів потрібно пройти щоб отримати довідку?

Спочатку необхідно записатися до лікаря-педіатра чи терапевта. Лікар проведе огляд, оцінить фізичний стан пацієнта та зробить висновок про його придатність чи непридатність для відвідування басейну.

Для отримання медичної довідки необхідно пройти таких лікарів:

  • сімейний лікар (дорослим) або педіатр (дітям);
  • дерматовенеролог;
  • гельмінтологічна діагностика;
  • зіскоб на ентеробіоз;
  • аналіз калу на кишкові інфекції;
  • флюорографія (дорослим);
  • лікар-гінеколог (жінкам).

Після медкомісії лікар робить висновок і надає справку для басейну. Довідка для дорослих діє протягом 6 місяців, дитяча довідка в басейн дійсна 3 місяці з дати отримання.

Де можна отримати довідку для відвідування басейну?

Існує кілька способів отримання медичної довідки. Перший – звернутися до державного медичного закладу, наприклад, поліклініку. Там потрібно записатися на огляд до лікаря і чекати своєї черги. І хоча це безкоштовний спосіб, але тривалі черги та непередбачуваний час, який займає оформлення довідки – безперечні мінуси бюджетних поліклінік.

Другий спосіб – приватний медичний центр. У такому випадку, ви зможете записатися на прийом лікаря у зручний для вас час і отримати довідку швидше, ніж у державній установі. Однак довідка до басейну буде платною і все ж таки прийдеться пройти усіх лікарів та здати аналізи.

Крім зазначених способів існує ще один варіант отримання довідки - прямо в басейні. У деяких випадках у басейнах надається можливість пройти медичний огляд безпосередньо перед відвідуванням. Проте таку послугу надають не всі басейни.

Третій спосіб – купити довідку в басейн на сайті. Існують спеціалізовані інтернет-портали, які пропонують послугу оформлення медичних довідок онлайн. Ви заповнюєте необхідну інформацію, оплачуєте послугу та отримуєте довідку електронним шляхом. Цей спосіб зручний тим, що не вимагає відвідування медичного закладу та займає мінімальну кількість часу.

Кожен із зазначених способів має свої плюси та мінуси. Державна установа пропонує безкоштовну довідку, але потребує тривалого очікування та стальних нервів. Приватний медичний центр забезпечує зручність та оперативність, але є платним та не звільняє від проходження лікарів та аналізів.

Виходячи із зазначених плюсів та мінусів кожного способу, можна зробити висновок, що найкращим варіантом буде купити довідку для басейну на спеціалізованому сайті. Зручно, швидке отримання документу без відвідування лікарів та проходження аналізів.. Звертайтесь до професіоналів, щоб отримати довідку до басейну.