Ламі набирає обертів

Мода на природну красу все більше набирає обертів: менше макіяжу, більше натуральності, бажання підкреслити найнеобхідніше.

Багато дівчат вважають найважливішим і необхідним – підкреслити очі. І не дарма, адже дуже часто саме поглядом можна висловити все без слів, привернути увагу чи відштовхнути людину. Саме в очах відбиваються усі емоції, настрій, справжні наміри. Саме з першого погляду може статися кохання.

Так, для створення ефектного погляду хтось використовує декоративну косметику, хтось вдається до нарощування вій, татуажу чи мікроблейдингу брів. Але якщо такі варіанти не для Вас, пропонуємо звернути увагу на гідну альтернативу - ламінування вій і брів.

Ламінування вій

Ламінування вій – це своєрідна процедура завивки. Але при цьому даний метод не тільки надає гарний вигин натуральним віям, але і зволожує, відновлює та насичує їх пігментом. Склади, що використовуються при ламінуванні дозволяють наситити волоски вітамінами і корисними мікроелементами, завдяки чому вони набувають об'єму і доглянутого вигляду.

Процедура підходить для всіх видів вій: здорових та ослаблених, густих та рідких, довгих та коротких. Ламінування можна поєднувати з іншими процедурами догляду, такими як ботокс або кератин для вій.

Результат процедури буде помітний одразу. Погляд стане більш відкритим, вії здаватимуться довшими, але можуть виглядати трохи злиплими. Максимальний ефект з'явиться наступного дня після вмивання. Вії розпушаться і з'явиться об'єм.

Ефект зберігається до 3-х місяців. Зі зростанням вій, приблизно через місяць, вигин стає менш вираженим, але це виглядає не так помітно, як при нарощуванні. Так вії поступово ростуть, змінюються і ламінування зростає разом з ними, а значить нема потреби в процедурах корекції або видалення складів для ламінування.

Після повного оновлення вій процедуру можна повторити. У середньому процедуру рекомендується проводити 1 раз на 2 місяці.

Ламінування брів

Ламінування брів - або довготривале укладання, ця процедура просто ідеальна для власниць неслухняних, що вимагають постійного укладання брів. Крім фіксації форми, спеціальний склад для ламінування дозволяє зміцнити волоски, сприяє прискоренню росту та перешкоджає їх випадінню.

Завдяки поєднанню даної процедури з фарбуванням, брови набувають не тільки ідеальної форми, але і стають яскравими і виразними, набуваючи завершеного вигляду.

Час між процедурами ламінування брів може становити 6-8 тижнів. Все залежатиме від типу ваших брів та рекомендацій майстра.

Салон краси «Афродіта» у Харкові пропонує послуги з ламінування брів та вій. Досвідчені майстри, перевірені матеріали забезпечать стійкий результат та підкреслять вашу природність та неповторність.