Пошуки якісної та цікавої літератури для дітей молодшого шкільного віку - завжди проблема, з якою стикаються батьки. Справа в тому, що створити для малечі ідеальну бібліотеку досить складно, адже читати з дітьми та стимулювати дитину до самостійного читання - це два зовсім різні види активності. На момент, коли дитина вже починає відвідувати школу, дуже важливо стимулювати її до самостійного читання та отримання знань без допомоги батьків. У такий момент дуже важливо забезпечити малюка всім необхідним для позашкільного читання.

Видавництво «Ранок» як одне з найбільших в Україні, пропонує дітям та їх батькам величезний асортимент літератури, створеної у відповідності до сучасних тенденцій та потреб користувачів. Для клієнтів доступні книжки різного формату, в тому числі:

  • Казки великого формату з яскравими ілюстраціями на розворотах.
  • Книжки-панорами, які вражають своїми яскравими зображеннями та об'ємними елементами.
  • Книжки-картонки з невеличкими віршами, які цікаві читати малечі, розглядаючи візуальний ряд.
  • Енциклопедії для найменших, які дозволять малюкові познайомитися з новими явищами та навколишнім середовищем ближче, при цьому читаючи адаптований текст самостійно.

Придбати книги Дергачі, Київ, Чернігів, Одеса, Харків та будь-яке інше місто України можна протягом декількох хвилин, використовуючи офіційну сторінку магазину «Ранок».

Оформити замовлення на книги легко та швидко з «Ранок»

Якщо Ви хочете придбати Паддінгтон українською або іншу книгу, яка дозволить малюкові 1-4х класів читати самостійно, зверніть увагу на великий каталог, запропонований на сайті магазину «Ранок». Історію про чудернацького ведмедика можна придбати як у великому форматі, так і у цікавому подарунковому варіанті,  який буде в нагоді в тому випадку, якщо Ви шукаєте незвичайний подарунок для власної дитини або близької людини. Для замовлення Вам буде достатньо сформувати корзину на сайті та вказати необхідні дані для доставки. Якщо у Вас залишились запитання, зверніться до консультантів магазину за запропонованими контактами даними. Зверніть увагу, на сайті регулярно проводяться розпродажі та пропонуються гарн акції, які дозволять Вам купувати літературу за ще більш вигідними цінами.