Сайт криптовалют для її обміну, торгівлі та пасивного заробітку сьогодні має попит серед багатьох людей. Тому цифрові монети розглядаються як перспективний платіжний засіб, що тільки підвищує попит на такі активи. Це також відбивається на курсі на українській криптобіржі. В даний час цифрові валюти приймаються в інтернеті при оплаті за товари та послуги. Організація процесу – така ж проста, як прийом фіатних грошей.

Переваги використання криптовалюти онлайн на сайті

Інвестиції в крипту популярні за рахунок того, що цей інструмент заслуговує на довіру. За бажанням ви можете обміняти активи на реальні гроші або продовжувати зберігати їх на електронному гаманці або на рахунку біржі криптовалют. Зростання кількості людей, які користуються криптою, позначається на тому, що підприємці не хочуть втрачати таку велику цільову аудиторію.

Курс криптовалюти на сьогодні демонструє зростання, якщо говорити про того ж Біткоїна. Але цифрові монети є привабливими і своєю безпекою, низькими комісіями, відсутністю контролю з боку держави. Для підприємців діють такі переваги криптовалюти:

  • Швидкі транзакції. Швидкість значно вища порівняно з операціями, які проводяться через електронні гаманці.
  • Відсутність блокування транзакцій. Курс Ріпл та інших криптовалют постійно моніторять, оскільки з ними ви можете спокійно виконувати операції, не переживаючи, що вам відмовлять у них, як це буває з банками, коли вони вважають транзакції підозрілими.
  • Жодних кордонів. Ефір та криптовалюта інших схожих проєктів вважається універсальною. А ось платіжні системи та гаманці можуть бути регіональними.

Прийом на сайті криптовалют: з чого почати?

Декілька способів для власників інтернет-магазинів:

  • Реєстрація гаманця та посилання на нього на сайті. У цьому разі відсутня прив'язка транзакції до певного товару.
  • Замовлення розробки платіжного інструменту. Окупитися такий інструмент зможе лише за умови великих обсягів продажу.
  • Через аутсорсинг. На сайті підключається платіжний посередник, який бере на себе обробку транзакцій.

Крипто-біржі дозволяють проводити операції з цифровими монетами, але для прийому крипти на сайті треба вибрати відповідний за умовами агрегатор. Такі сервіси надають модуль обробки платежів в крипті. Умовна схема роботи модуля:

  • Клієнт обирає в інтернет-магазині «Оплатити» та його перенаправляє на зашифровану сторінку оплати.
  • Тут можна встановити вид валюти та отримати реквізити для проведення операції.
  • Агрегатор фіксує курс монети, який можна порівняти з цінами на криптовалютній біржі. Виділяється час на проведення платежу клієнтом.
  • Після транзакції модуль моніторить її статус. Після підтвердження продавцеві надходить повідомлення з номером замовлення та даними по товару.

Існує варіант автоматизації процесу. У цьому випадку покупець автоматично отримує доступ до послуг або цифрових продуктів після підтвердження оплати.