Кульова опора – це шарнірний вузол, що з’єднує важіль підвіски із маточиною керованого колеса. Саме ця запчастина дозволяє колесам вільно рухатися у горизонтальній площині, зберігаючи його положення у вертикальній площині. Тобто авто може виконувати маневри і залишатися стабільним.

Кульові опори відрізняються надійністю і довговічністю, особливо у авто високого класу, таких як Mercedes, проте і вони інколи можуть виходити з ладу. В цьому разі необхідно якомога скоріше замінити вузол на новий, адже його повна поломка обов’язково приведе до аварії.

Замовити нові кульові опори високої якості ви можете на https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory. Інтернет-магазин Chas-TO пропонує дуже широкий вибір запчастин для різних моделей Mercedes за доступними цінами.

 

Які кульові опори можна купити в Час-ТО?

Асортимент магазину включає великий вибір кульових опор від провідних виробників світу:

1. Meyle – німецька компанія, яка пропонує понад 24 тисячі деталей для легкових авто, а також фургонів та комерційних авто. Для виробництва використовує лише високоміцні матеріали. Контроль якості забезпечує довговічність запчастин та їхню повну відповідність оригіналу.

2. ASMETAL – турецький виробник запчастин для вузлів підвіски легкових та комерційних авто. На виробництві використовуються найкращі верстати та обладнання, що дозволяє підвищити якість запчастин та знизити їхню вартість. Виробник пропонує надійні запчастини за доступною ціною.

3. FAG – німецький виробник, який спеціалізується на кульових та роликових підшипниках різного призначення. Ця компанія пропонує дуже запчастини для авто дуже високої якості, які відрізняються від оригіналів лише маркуванням, при цьому їхня вартість на 20% нижча.

4. Solgy – торгова марка, зареєстрована в Україні. Під цим брендом пропонують запчастини для гальмівних систем, зчеплення, трансмісії та інші запчастини досить високої якості та за доступними цінами.

5. Febi Bilstein – один із найстаріших виробників запчастин у світі. Історія компанії налічує вже понад 200 років. Цей німецький бренд пропонує понад 37 тисяч запчастин, а також є пакувальником для комплектуючих на вторинний ринок Європи. Запчастини Febi Bilstein користуються попитом завдяки високій якості та доступній ціні. 

Кульові опори на всі моделі Mercedes

В каталозі на сайті ви знайдете кульові опори для всіх популярних моделей Mercedes різного року випуску:

Щоб знайти необхідну деталь, що підійде до вашого авто можна використати фільтри каталогу, або провести пошук за VIN-кодом. Це дуже швидко та просто.

За необхідності, менеджер Час-ТО проведе консультацію з будь-яких питань стосовно запчастин для Mercedes. 

Кульові опори з гарантією купити в Україні

Інтернет-магазин CHAS-TO пропонує широкий вибір запчастин для Mercedes. Тут ви можете купити кульові опори з гарантією від виробника і бути впевненими в довговічності та високій якості продукції. 

Доступні ціни, знижки і послуги з доставки зроблять ваш автомобільний шопінг дуже простим та приємним.