Історії деяких винаходів захоплюючи та навіть не звичайні. Так, розробник грилів почерпнув ідею, побачивши морські буї з кришками. Здавалося, що може бути спільного між ними та пристроями для приготування їжі? Відповідь на це питання дуже проста. Американський винахідник Джордж Стивен, засновник компанії Weber, прогулюючись біля моря, вирішив підсмажити м'ясо. А так як нічного більш підходящого за буй він не знайшов, то й скористався їм. Результат перевершив всі його очікування, тому свій винахід американець запатентував та почав серійне виробництво сферичних пристроїв. 

Сьогодні на сайті «Грілпоінт» за посиланням https://grillpoint.com.ua/weber представлений великий вибір різноманітних грилів. З їх допомогою можна легко та просто підсмажувати рибу, м'ясо, овочі та інші продукти. Ці прилади вже давно змінили уявлення о приготуванні їжі не тільки у американців, а у й по всьому світу.

Газовий гриль Weber Genesis II LX S-640

Грилі від бренду Weber: висока ефективність та розширені можливості

Грилі від бренду Weber не тільки функціональні, а ще й довговічні. Вони можуть працювати багато років без будь-якого ремонту. Всі сучасні моделі відповідають високим стандартам якості та безпеки. Вони зберігають смак та аромат продуктів, а рецепти приготування страв за допомогою грилів відрізняються простотою та швидкістю. До інших переваг конструкцій від Weber відносять:

  • виготовляються з висококласних матеріалів, таких як нержавіюча сталь та якісні керамічні компоненти, що забезпечує стійкість до корозії;
  • представлені в широкому модельному ряді, що дозволяє покупцям вибирати той прилад, який відповідає їх потребам та бюджету;
  • оснащені сучасними системами регулювання температури, що полегшує контроль над процесом готування;
  • розробляються з урахуванням ефективного утримання тепла, що дозволяє готувати їжу рівномірно.

Деякі моделі грилів Weber призначені для переносу, вони дають змогу насолоджуватися барбекю де завгодно, наприклад, на власному подвір'ї, в парку або під час кемпінгу. На всі моделі виробник надає гарантію, яка свідчить про його серйозний підхід до виготовлення продукції.

Електричний гриль Weber Pulse 2000 з підставкою

Придбати якісні грилі Weber можна на сайті компанії «Грілпоінт». Всі моделі реалізуються за доступною ціною та з доставкою за вказаною адресою. В каталогах можна підібрати вугільні, газові та електричні грилі на будь-який смак. Покупцям пропонуються мобільні та стаціонарні конструкції, за допомогою яких можна не тільки готувати смачні страви а й насолоджуватися проведенням часу у колі друзів чи родини.