Коли треба хороша упаковка з логотипом для товару, виникає питання про те, якому варіанту надати перевагу та де її замовити. У цьому контексті варто звернути увагу на такий матеріал як гофрокартон. Саме він використовується к сфері виробництва картонних коробок та надає упаковці такі характеристики, котрі роблять її оптимальною з точки зору естетики та практичності. Тож коли ви обираєте таку упаковку на замовлення, то робите вибір на користь одразу кількох значимих переваг. Розглянемо їх більш детально.

Практичність

Попри те, що стильну тару з гофрокартону часто замовляють заради її естетики, не слід забувати тих конкретних практичних переваг, котрими вона володіє. Мікрогофрокартон є достатньо міцним і цупким матеріалом. Відповідно – він добре виконує практичну функцію, котра полягає в тому, аби захищати вміст коробки від дрібних механічних пошкоджень та втрати форми і первинного вигляду. Таким чином, подібне пакування вашого товару сприяє тому, аби споживач отримав своє придбання у його найкращому вигляді.

Естетика

Дизайн коробок, виготовлених з гофрокартону, є дуже розмаїтим. А тому вам варто звернути увагу на ці варіанти. Ви можете обрати серед них те, що саме у вашому розумінні є найбільш стильним. Разом з тим, сама по собі картонна упаковка виглядає більш вишукано та солідно, ніж тара з багатьох інших матеріалів.

Не менш значимим є те, що коробки можна оформити у кольорах, притаманних для вашого корпоративного стилю, а також – нанести на них логотип та слоган компанії. Це зробить вашу компанію більш упізнаваною серед цільової аудиторії. А також подібні коробки стануть чудовим елементом для предметної фотозйомки вашого товару, результати якої ви згодом викладете на сторінках свого підприємства у соціальних мережах.

Великий вибір

На сьогодні цей сегмент ринку дає можливість обирати найрізноманітніші варіанти тари. Наприклад, ви можете знайти потрібні розміри та форму коробок, якщо скористаєтеся послугами типографії «ГудвіллПак». Це поліграфічне підприємство працює в Києві, але відправляє свої товари по усій території України. Тож ви маєте нагоду придбати стильну та якісну картонну упаковку на замовлення, отримавши її через сервіси поштових перевезень.

Екологічність

Ви, мабуть, вже звертали увагу на те, як обмежується на законодавчому рівні обіг поліетилену. Це справді дуже закономірно та логічно, адже згаданий матеріал забруднює довкілля. Такі правові норми є як в Україні, так і в багатьох інших державах. Тож природно, що виробники підхоплюють актуальний та справді виправданий тренд і пропонують клієнтам свої товари у більш екологічному пакуванні. Прикладом такого пакування можуть стати коробки з гофрокартону, а також паперові пакети.

Обґрунтована вартість

Хоча упаковка з якісного гофрокартону коштує дорожче, ніж із цілого ряду інших (здебільшого – неекологічних) матеріалів, її вартість є обґрунтованою. А стильний вигляд цієї упаковки покращує загальний рівень сервісу, котрий ви пропонуєте своїм клієнтам. Тож, таким чином, затрати на упаковку стають інвестицією, котра дає змогу підвищити презентабельність товару і, як результат – його кінцеву ціну.

Отож, якісна упаковка з гофрокартону має цілий ряд переваг, у яких ви можете переконатися, зробивши своє замовлення.