Уявіть собі ситуацію – ви вирушаєте в автомобільну подорож на позашляховику Renault Duster. Легендарний кросовер із запасом міцності та витривалості, здатний впоратися з будь-якими off-road випробуваннями. Двигун працює рівно і м'яко, наче добре виховане цуценя французького бульдога. Під колесами ґрунтова дорога, обрамлена гостролистими соснами та мальовничими пейзажами. Ні, це не чергове "техносаме" – новий Duster нікого не зобов'язує демонструвати крутість та потужність нівроку. Він просто перевозить вас туди, куди забажаєте, граціозно долаючи перешкоди, зберігаючи комфорт подорожі.

А можливо, ваші симпатії віддані елегантній автівці – Renault Captur? Компактний позашляховик із модним дизайном інтер'єру та екстер'єру в міському стилі. Вузькі розтічні світлодіодні фари ніби схиляються до вас з цікавістю, запрошуючи в цікаву подорож. Серцевиною Captur є ефективний турбований двигун – технологічний бестселер Renault, що знайшов застосування у низці інших моделей.

Варто згадати, що концерн Renault вже кілька десятиліть є піонером інновацій у сфері виробництва автомобілів. Саме тут була винайдена система повного приводу 4х4, випущені перші електромобілі, а "зелені" технології стали філософією компанії. Сучасні автівки Renault оснащуються потужними, але економними двигунами, системами допомоги водію, мультимедійними комплексами з голосовим управлінням і багатьма іншими цікавинками.

Час від часу Captur підморгує вам світлодіодним ліхтарем, ніби нагадуючи про приналежність до світу високих технологій. Насправді це не жарт – останні моделі Рено оснащуються сучасними системами безпеки та допоміжними комп'ютерними системами такими, як:

● Допомога в утриманні смуги руху – ця система застерігає водія звуковими та візуальними сигналами при небезпечному наближенні до розмітки та, за потреби, коригує рух авто.

● Контроль сліпих зон – датчики відстежують транспортні засоби в певному радіусі по обидва боки автомобіля і попереджають світловими індикаторами на дзеркалах.

● Розпізнавання дорожніх знаків – камера сканує знаки, а інформація виводиться на дисплей приладової панелі, допомагаючи не пропустити важливі обмеження.

● Система автоматичного екстреного гальмування здатна розпізнати перешкоди на дорозі та застосувати гальма для запобігання зіткненню.

Сучасні електронні помічники суттєво полегшують керування авто та підвищують безпеку водіїв і пасажирів Renault в складних дорожніх ситуаціях.

Одна з улюблених "фішок" Captur – мультимедійна система з сенсорним екраном та голосовим управлінням. Завдяки їй можна керувати мультимедіа, навігацією, телефоном і налаштуваннями машини не відволікаючись від дороги. А яскравий і стильний зовнішній вигляд доповнює загальну динамічну та молодіжну концепцію авто.

Слушна порада: якщо хочете максимум опцій за менші гроші – зверніть увагу на торішні не продані автомобілі. На них зазвичай вельми солідні знижки від салону.

До речі, згідно з дослідженням компанії J.D. Power and Associates, у 2022 році Renault очолив рейтинг надійності серед автомобілів преміумкласу. А цитата з Autocar: "Renault Captur знову підтвердив репутацію прогресивного бренду, застосувавши в цій моделі найновітніші технології активної безпеки та комфорту".

Історична довідка: система повного приводу 4х4 була винайдена інженерами Renault ще в 1958 році для позашляховика Renault 4. Це рішення стало революційним для свого часу.

Підсумовуючи, можна сказати, що володіти новим французьким автомобілем Renault – справжнє задоволення для любителів якості, інновацій та комфорту. Чудовий баланс між потужністю та економічністю, високі експлуатаційні характеристики та оригінальний дизайн у поєднанні з новітніми технологіями – ось що відрізняє ці машини від інших. Впевнено можна сказати, що якість перевищує вартість Renault Duster та Renault Captur та надає впевненість на дорозі.