Здорові доглядові засоби, розроблені на основі трав, екстрактів, олій та інших концентратів з природних компонентів показують високу ефективність сьогодні. Чому саме це відбувається? В сучасних лабораторіях дерматологи та інші фахівці розробляють високоефективні формули, що допомагають діяти кремам, сироваткам, тонікам на глибокі шари епідермісу, тим самим лікуючи його, замість прибирання симптомів. Товари дієвого догляду представлені в магазині корейської косметики за посиланням https://newskin.com.ua/ua, серед інгредієнтів яких є ті самі природні продукти, поживні для здоров’я епідермісу. Які саме це інгредієнти та як вони впливають на зовнішність?

косметика в Україні

Морські водорості

Морські водорості часто використовуються для створення корейського догляду, адже доступ до них у країні відкритий. Не потрібно вирощувати їх штучним шляхом, замовляти консервовану продукцію з інших країн тощо. Водорості часто можна зустріти у складі, адже їх переваги важко недооцінити:

 • Величезна кількість поживних речовин, які з усіх аспектів здоров’я шкіри здатні поліпшити її стан. Вітаміни, амінокислоти, мінерали живлять епідерміс зсередини, покращуючи його стан та відновлюючи клітини.
 • Антиоксиданти у складі допомагають створювати захисний шар на поверхні тіла, захищаючи його від вільних радикалів.
 • Підвищує клітинний обмін, що сприяє оновленню та регенерації.
 • Екстракти морських водоростей – це потужний інструмент для зволоження, що дарує шкірі заспокоєння.

Регулярне використання продуктів з цим інгредієнтом у складі не заставить ефект довго проявлюватися. З часом текстура та тон вирівняються, а епідерміс стане м’яким та рівним.

Зелений чай

Традиційно дуже корисний інгредієнт не тільки для догляду за тілом, але й вживанні всередину. Вже багато століть країни Азії не зраджують своїй традиції та відтепер активно впроваджують активні формули цього чаю у косметику. Чим може похизуватися зелений чай?

 • Антиоксидантна дія, що сприяє попередженню старіння.
 • Заспокійливий ефект: допомагає зменшити запалення, усунути подразнення.
 • Зменшення вироблення шкірного жиру, особливо корисно для проблем з акне.
 • Глибоко очищує пори, підтримує оптимальний рівень зволоження.
 • Стимулює регенерацію клітин, тримаючи епідерміс у тонусі.

Косметика з додаванням екстрактів зеленого чаю швидко показує свої результати, забезпечуючи шкіру всіма необхідними поживними елементами.

Алое вера

Перевірений роками та століттями компонент, який використовують для створення продукції у всіх країнах, Корея – не виключення. Його корисно як вживати всередину, насичуючи організм вітамінами зсередини, так і обирати догляд на його основі. Алое вера відомий своїми заспокійливими властивостями, що особливо підійде для власниць чутливої шкіри. Ще він принесе наступні переваги:

 • Забезпечить ідеальний рівень зволоження та буде підтримувати його протягом всього дня, зберігаючи вологу всередині клітин.
 • Сприяє швидкому загоєнню запалень, подразнень, ран.
 • Регулярне його використання допоможе зменшити появу вугрів та акне завдяки його антибактеріальним властивостям.

Отже, рослини у поєднанні з передовими технологіями для отримання з них ефективних формул, створюють унікальний ефект, який ви швидко побачите на своєму обличчі. Хімічні засоби вже більше не стають у пріоритеті, адже очевидно, що вони тільки призводять до звикання та прибирають симптоми, не лікуючи тіло зсередини. Щоденне використання рослинних екстрактів у доглядовій косметиці призведе до стабільно гарного зовнішнього вигляду.