Препарати для потенції стають все більш популярними, оскільки середній вік чоловіків, які страждають на цю проблему, з кожним роком знижується. Зазвичай це пов'язано з:

- малорухливим способом життя;

- напруженою роботою;

- постійною перевтомою;

- неправильним харчуванням;

- нестачею фізичних вправ.

Саме тому попит на препарати для підвищення потенції від https://cialis-24.com/ зростає у молодих та здорових чоловіків, особливо якщо вони затяті курці або приймають анаболічні стероїди для нарощування м'язової маси.

Що таке препарати для потенції

Препарати для покращення потенції – це препарати, які приймаються перорально та доступні за рецептом. Вони використовуються для розслаблення гладких м'язів та збільшення кровотоку у статевому члені під час сексу. Однак вони не є ліками, але можуть допомогти вам краще впоратися із симптомами еректильної дисфункції.

Препарати для потенції можуть бути різними за частотою застосування (їх можна приймати за деякий час до статевого акту або щодня). Проте слід зазначити, що ці препарати необхідно підбирати саме для пацієнта, оскільки вони не обов'язково повинні приносити очікувані результати в кожному випадку.

Види препаратів для потенції

До сильнодіючих препаратів, що належать до класу препаратів, які називаються інгібіторами фосфодіестерази 5-го типу, відносяться:

- Силденафіл (Віагра) – доступний у дозах від 25 до 100 мг, що приймаються один раз на день лише за необхідності, за 30 хвилин до 4 годин до статевого акту;

- Тадалафіл – випускається в дозах від 2,5 до 20 мг, які приймаються щодня, тому вам не доведеться турбуватися про тривалість сексуальної активності;

- Варденафіл – також призначений для щоденного застосування, цей препарат доступний у дозах від 2,5 до 20 мг і може спричиняти менше побічних ефектів;

- Аванафіл – доступний у вищих дозах 50, 100 та 200 мг і приймається один раз на день при необхідності за 15 хвилин до сексуальної активності.

Механізм дії препаратів ґрунтується на стимуляції системи кровообігу та контролі рівня речовин, відповідальних за вазоконстрикцію. Препарати для потенції покращують прохідність судин, що полегшує приплив великої кількості крові до статевого члена під час статевого збудження. В результаті пеніс стає більшим і досить твердим. Купити препарат для потенції можна за посиланням https://cialis-24.com/, де представлено великий вибір засобів, що зможуть покращити статеве життя.