Запланували ремонт квартири чи будинку? Одним з важливих елементів, на які слід звернути увагу, є стеля. Надати інтер'єру завершеного вигляду, створити затишну атмосферу, зонувати приміщення допоможе грамотне оформлення стелі. Дуже важливо підібрати потрібний матеріал для її обробки, отримуючи не тільки функціональне, але й стильне рішення.

Переваги та особливості натяжних стель матових

Одним з найпопулярніших варіантів є матові натяжні стелі. Це рішення – практичне, сучасне, має перелік характеристик, які роблять його привабливим для використання. Встановленням стель натяжного типу будь-якої складності займається компанія Veerline у ​​Харкові та області. Послуги фахівців Veerline – чудові мікс найвищої якості та прийнятної ціни, доступної кожному.

Матові натяжні стелі відрізняються переліком переваг:

 • гладка, візуально приємна поверхня, що імітує шпаклівку і гіпсокартон;
 • максимальна легкість і простота у догляді;
 • водонепроникність;
 • шумоізоляційні властивості класу «А»;
 • стійкість до перепадів температури – від +5° до +50° С;
 • відповідність вимогам пожежної безпеки;
 • можливість витримувати великі навантаження – до 100 кг на квадратний метр;
 • гіпоалергенність, екологічність.

Подібні стелі не схильні вбирати різні запахи, тому їхнє встановлення є виправданим на кухні. Перелічені особливості роблять матові натяжні стелі чудовим вибором для сучасних інтер'єрів. Додатково до відзначених переваг варто нагадати про можливість створення ефекту візуального збільшення приміщення за рахунок відображення світла.

Однак, як і будь-який матеріал, матові натяжні стелі мають свої мінуси:

 • обмежений вибір колірних рішень;
 • необхідність професійного монтажу;
 • можливі складнощі під час ремонту у разі пошкодження.

Бажаєте виконати перелік робіт якісно та вчасно? Зі встановленням натяжних стель у Харкові допоможе компанія Veerline – вона стане чудовим вибором. Фахівці компанії мають колосальний практичний досвід, щомісяця встановлюючи понад 10 матових натяжних стель. І це не дивно, адже натяжні матові стелі відмінно пасують сучасним інтер'єром: легкість у догляді і функціональність поставлено на чільне місце. Особливості фактури роблять їх ідеальним вибором для любителів світлих відтінків та класичних інтер'єрів.

Veerline: якісний сервіс від справжніх фахівців

Один із плюсів роботи з компанією Veerline – використання фахівцями якісних сертифікованих матеріалів: зокрема, матових плівок німецького виробництва, які забезпечують стійкість та довговічність оздоблення.

Під час вибору колірних рішень для натяжних матових стель враховуйте стиль інтер'єру. Так, шанувальники мінімалізму зможуть обрати нейтральні відтінки, а поціновувачі класики – м'які пастельні кольори. Монтаж матової натяжної стелі проводиться з урахуванням всіх технічних особливостей, вимог, що гарантує привабливий зовнішній вигляд, довговічність. Звертаючись за послугами до професіоналів компанії Veerline, ви можете впевнитись у якості та надійності роботи.

Хочете рішення «3–в–1»? Все просто: віддайте перевагу матовим натяжним стелям, які поєднують практичність, функціональність, елегантність. Заздалегідь прочитайте можливу вартість робіт за допомогою онлайн-калькулятора на офіційному сайті компанії Veerline. Звертаючись до професіоналів, ви можете бути впевнені: ваші стелі виглядатимуть ідеально, а процес монтажу пройде швидко та без проблем!