З кожною людиною може статися ситуація, в якій потрібно буде захиститися від раптової загрози. Це може бути непередбачена агресивна поведінка сторонніх, або напад диких тварин. Якщо справа стосується інших людей, які виявляють агресію, кращий вибір – уникнути конфлікту: домовитися або втекти, викликавши поліцію.

Проте іноді зробити це швидко неможливо, та потрібно мати нешкідливий для кривдника та ефективний засіб самооборони: наприклад, електрошокер Оса 928, за допомогою якого можна захистити себе.

 

Електрошокер: переваги використання

Спеціального догляду за таким пристроєм, як електрошокер, не потрібно. Важливо, що його використання також не потребує певних навичок: головне, не розгубитися в непередбачуваній ситуації.

У використання електрошокеру є кілька незаперечних переваг:

  • відсутні серйозні наслідки організму людини;
  • є можливість експлуатації на свіжому повітрі та у закритому приміщенні;
  • компактні розміри;
  • невелика вага.

Пристрій можна носити із собою у звичайній сумочці, кармані, рюкзаку, и його ніхто не помітить. Важливо, що наявність у людини електрошокеру певної потужності – у рамках закону.

Недоліки використання електрошокерів

До недоліків пристроїв відносять необхідність близького контакту з агресором, який у небезпечній ситуації є небажаним. Це більше стосується людей, тому що, наприклад, собаки, часто тікають, почувши гучний звук електрошокера, і підходити до тварин на відстань витягнутої руки необов'язково.

Ефективність використання електрошокерів у зимовий період може бути знижена: якщо потужність пристрою невелика, він не зможе «пробити» товстий одяг.

Однак навіть за наявності деяких недоліків, переваг у застосування електрошокера більше, і варто ознайомитися з широким асортиментом інтернет-магазину «Paralizator», щоб обрати модель пристрою, яка підійде за всіма параметрами. У магазині ви зможете знайти як компактні моделі, так і достатньо габаритні електрошокери різної потужності з додатковими функціями.