Аутизм, РАС (розлад аутистичного спектра) вважаються серйозними хворобами, які лікарі досі не можуть повністю вилікувати. Тому вчені в усьому світі старанно працюють із метою вдосконалення терапевтичних методів, класичних протоколів лікування.

З недавніх пір лікарі почали практикувати лікування аутизму у Дергачах клітинною трансплантацією. Ця технологія відноситься до передових методів, але вона доступна не у всіх медустановах. Подібна процедура виконується лише тими клініками, на базі яких є кріобанк, а також інноваційне обладнання, кваліфіковані лікарі, які успішно володіють цією технологією.

Оцінювання ефективності процедури можливе після того, як ви ознайомитеся з лікувальним ефектом, отриманим під час проведення класичних терапевтичних заходів.

Традиційні методики терапії РАС дітей:

  • Терапія медпрепаратами. Зазвичай ліки використовують для підтримки активності мозку. Медпрепарати активують захисну функцію організму, нормалізують психічний стан хворої дитини.
  • Фізіотерапія, психологічна корекція. Зазначені методики важливі для усунення ознак патології, поліпшення функціонування опорно-рухової системи та роботи мозку. Робота психіатра здійснюється за спец. протоколом, куди входять вправи, методи фізіотерапевтичної реабілітації.
  • Адаптація у соціумі. Допомога соціального психолога важлива для підвищення якості навичок спілкування у соціумі, розширення кола інтересів.

Коригування аутизму в Дергачах трансплантацією клітин вважається інноваційною процедурою, яка дає високі результати.

Методика терапії аутизму, що розглядається, має суттєві відмінності від традиційних методів, адже її дія спрямована не на боротьбу з ознаками розладу, а полягає у впливі на патологічні ділянки мозку. Дія будівельних клітин полягає у витісненні матеріалу, що містить генетичні помилки, його заміщеннi здоровим аналогом. Такий ефект можливий завдяки здатності базових клітин перетворюватися на тканини, органи, де локалізовано патологічне вогнище. Терапія здійснюється завдяки біоматеріалу, взятому з крові пуповини, кісткового мозку пацієнта чи донорів (у тому ролі можуть бути брати, сестри). Щоб трансплантацію було проведено фахівцями медцентру на найвищому рівні, на базі клініки ім. Мардалеішвілі є необхідні умови: сучасна лабораторія, кріобанк.

Клітинна терапія наділена наступними перевагами у терапії РАС дітей у порівнянні з традиційними способами лікування:

  • Зміна структури мозку (вона відбувається на клітинному рівні).
  • Прояв стабільного, тривалого ефекту.
  • Надання наступних позитивних ефектів: підвищення здібностей захисту організму, зміцнення імунітету.
  • Висока результативність, що проявляється у стиранні симптоматичної картини. У ряді випадків ознаки РАС повністю зникають.
  • Фінансова вигода. Проведення однієї процедури трансплантації базових клітин обійдеться дешевше ніж тривале лікування традиційними методами.

Коригування аутизму у дитини в Дергачах доступне кожному пацієнтовi. Для цього заповніть форму зворотнього зв’язку на сайті autism-mmc.com.ua, щоб проконсультуватись з лікарями грузинського медцентру.

Якщо ви мрієте про здорове майбутнє дитини, запишіться на терапію аутизму базовими клітинами у МЦ Мардалеiшвілі.