Акт введення в експлуатацію є одним із ключових документів, які призначені для введення в експлуатацію об'єктів різної категорії складності. Серед них торгові центри, багатоповерхівки, бізнес-центри, нежитлові приміщення, магазини, АЗС. На підставі Акта державного будівельного архітектурного контролю приймається рішення про видачу сертифіката відповідності. Саме цей сертифікат дає право користування будівлею. Складання акту про введення в експлуатацію багатоквартирного житлового будинку– одна з послуг, яку надають наші спеціалісти.

Введення багатоквартирного будинку в експлуатацію в експлуатацію: що врахувати?

Для кожного з об’єктів нерухомого майна (після будівництва, реставрації, реконструкції, переобладнання) обов’язковою процедурою є введення об’єкта в експлуатацію. Без Акту введення в експлуатацію, як і без іншого важливого документу – сертифікату відповідності, ви не зможете підвести до будівлі такі комунікації, як газ, світло, тепло, вода. Це буде всього-навсього самобуд у багатоквартирному будинку.

Крім того, акт введення в експлуатацію об’єкта нерухомого майна є одним із підтверджень його безпеки та відповідності всім будівельним нормам і правилам, встановленим законодавством.

Основним документом, який регламентує процес прийняття в експлуатацію, є Закон України № 3038-VI, а також Порядок прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, які вже знаходяться на стадії завершення будівництва. Почнемо з того, що отримання Акту введення в експлуатацію залежить від такого фактору, як складність об'єкта. Наприклад, для об'єктів IV і V категорій складності (торгові центри, лікарні, АЗС) є спеціальний Сертифікат відповідності. Цей документ видається на підставі Акту готовності об'єкта нерухомості до введення в експлуатацію.

Для оформлення акта введення об'єкта нерухомості в експлуатацію будуть потрібні такі документи:

Заява (заповнена Декларація) про введення об'єкта нерухомого майна в експлуатацію.

Копії документів власника нерухомості.

Допомога наших юристів у складанні акту введення в експлуатацію багатоквартирного будинку

Збір необхідних документів, заповнення та подача Акту, кваліфікований інспекційний супровід – це дуже важливі елементи введення нерухомості в експлуатацію. Від ефективності вирішення вищезазначених елементів залежать терміни та результат процедури отримання сертифіката.

З нами ви отримаєте гарантований результат, суттєво заощадите ресурси та отримаєте консультаційну підтримку на всіх етапах співпраці з нашими юристами. Ми надаємо повний спектр юридичних послуг, пов’язаних із введенням в експлуатацію різноманітних об’єктів нерухомості: квартир, будинків, промислових об’єктів, нежитлових приміщень тощо.

Наші юристи мають багаторічний досвід експертизи в галузі будівельного права. Ми дуже оперативно та якісно виконуємо завдання щодо введення в експлуатацію об'єктів нерухомості. В результаті Ви отримаєте необхідні документи, в тому числі Акт введення в експлуатацію багатоквартирного будинку.