Регулярне очищення автомобільних килимків не тільки підтримує чистоту машини. Цей процес також допомагає підтримувати здоровішу атмосферу в салоні, зменшуючи накопичення алергенів і бруду. Інтернет-магазин Prime Auto пропонує великий асортимент килимків та аксесуарів для авто. Компанія пропонує дієві поради, щодо якісного очищення. Деталі та продукцію можна оглянути на офіційному сайті компанії.

Що потрібно для догляду за килимками для авто

Догляд за автомобільними килимками необхідний для підтримки чистоти та довговічності. Пилосос із різними насадками допомагає ретельно видалити пил і бруд. Жорстка щітка або мітла з щетиною може використовувати для видалення сміття з килимків перед пилососом.

Залежно від матеріалу автомобільних килимків може знадобитися відповідний миючий розчин. Необхідні рушники або ганчірки з мікрофібри для сушіння після очищення, а захисний спрей.

Етапи очищення автомобільних килимків:

1. Вийняти для легшого чищення.

2. Пропилососити обидві сторони для видалення залишків бруду та сміття.

3. Використовувати засіб для чищення, який підходить по матеріалу від плям чи сильних забруднень.

4. Промити гумові килимки водою, якщо використовується шланг або мийка високого тиску.

5. Повністю висушити, перш ніж покласти назад у автомобіль.

Як правильно доглядати за килимками

Правильний догляд за автомобільними килимками важливий для довшої служби і кращого зовнішнього вигляду. Регулярне пилососіння запобігає ускладненю їх очищення згодом. Гумові моделі треба вимивати водою з милом, за необхідності потерти щіткою, промити та висушити на повітрі.

Не слід залишати килимки під прямими сонячними променями протягом тривалого часу. Захисні покриття допомагають відштовхнути плями та полегшити очищення. Треба уникати агресивних хімікатів під час чищення килимків, які можуть пошкодити матеріал. Після очищення їх слід висушити, бо волога може призвести до появи цвілі особливо на килимах.

Що врахувати при виборі килимка в Prime Auto

Вибираючи автокилимки від Prime Auto з метою продовження їх служби, потрібно врахуовати якість матеріалу. Популярними є міцна гума, або всепогодні матеріали. Правильна посадка запобігає зсуву та передчасному виходу із строю. Треба врахувати кліматичні умови проживання. Всепогодні килимки ідеально підійдуть для вологих і брудних умов, тоді як килимки із тканини кращі в умовах сухого клімату. При покупці килимків від авторитетних брендів, пропонуються кращі гарантії та підтримка клієнтів.