Дергачівська місцева прокуратура закликає батьків приділяти увагу дітям під час карантину

В умовах карантинних заходів підлітки частіше проводять свій вільний час за комп’ютером, а батьки не завжди турбуються про безпеку своїх дітей в мережі інтернет або не контролюють, на яких сайтах та в які ігри діти грають.

Останнім часом в Україні набувають масового поширення спроби та випадки дитячого самогубства, які спровоковані через соціальні мережі. Так, на території Харківської області у 2019 році сталось 12 самогубств, одне з яких 10-річною дитиною та 24 спроби самогубства неповнолітніх. У поточному році вже 1 самогубство та 10 спроб самогубства.

Результати психологічних досліджень свідчать про те, що маніпулювання свідомістю дитини через соціальні мережі здійснюється шляхом психологічного впливу з використанням нейролінгвістичного програмування.

БУДЬТЕ СВІДОМИМИ БАТЬКАМИ! Зробіть усе можливе, аби ваші діти не стали об’єктами злочинних ігор!

Карантин – насправді чудова можливість, щоб з дочкою навчитися готувати, вишивати, пройти якісь онлайн-курси, вивчити іноземну мову, а з сином розібрати або зібрати складний конструктор, скласти космічний корабель чи дочитати книгу.

Шукайте позитив! Використовуйте можливість побути з родиною, краще взнати одне одного, створити щось разом і в задоволення! Ваші діти Вам будуть вдячні не лише за збережене здоров'я, а й за спільно проведений час!

З повагою,

Керівник Дергачівської місцевої прокуратури

С. Пієв

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
209 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Владислав Пашко
Журналисты сайта 05763.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Дергачей и Дергачевского района больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 05763.ua:

Телефон: 063 076 76 78