Одразу після придбання транспортного засобу необхідно подумати про наявність обов'язкового обладнання. Ситуації під час руху на дорозі можуть бути досить непередбачуваними, а тому рекомендовано мати базовий набір інструментів та устаткування. Велосипедні аксесуари – це не просто забаганка для спортсменів, а необхідність навіть для людей, які просто подорожують містом. Які саме предмети рекомендовано придбати в першу чергу, та чим вони можуть допомогти? Пропонується розглянути детальніше.

Аксесуари для велосипеда – чому без них неможливо обійтись

Елементарний набір компонентів у вигляді ліхтаря, додаткової камери чи звичайного насосу має бути у кожного власника. Часто трапляється, коли велосипедист потрапляє до ями та пробиває колесо. В результаті необхідно здійснити швидку заміну камери, тому без цього аксесуару неможливо уявити жодну поїздку. Насос, ліхтар і камера – це не всі предмети, що мають бути в арсеналі. Слід звернути увагу на інше устаткування, щоб гарантувати комфорт та безпеку переміщення незалежно від обставин.

Що входить до необхідного набору інструментів

Незалежно від рівня підготовки, кожен велосипедист має придбати наступні аксесуари:

  • габаритний ліхтар (або задня блимавка). Цей компонент особливо необхідний в темний час доби задля можливості ідентифікації велосипедиста під час руху;
  • базовий набір інструментів. Зазвичай використовується невелика сумка, що встановлюється під сидінням та не займає багато місця;
  • велосипедні крила – є обов'язковими атрибутами для захисту велосипедиста від забруднень незалежно від погодних умов.

Освітлення на велосипед – обов'язкова умова для власної безпеки

Безпека велосипедиста залежить від наявності якісного освітлення. Потрібно подбати не лише про встановлення задніх блимавок, але й ліхтаря попереду. Це дозволяє не лише переміщатися в темну пору доби, але й підвищить захист від можливого наїзду на перешкоду. Наявність освітлення з обох боків – це запорука бути захищеним від водіїв автомобілів, які можуть не помітити транспортний засіб вночі.

Придбання аксесуарів для велосипеду в онлайн магазині

Звертаючись до онлайн магазину для покупки велосипедних аксесуарів, замовник отримує наступні переваги:

  • Висока якість виробів;
  • Можливість замовлення повноцінного набору інструментів;
  • Доступна ціна.

Під час вибору задніх ліхтарів необхідно надавати перевагу виключно тим, які мають режим миготіння. Насоси мають бути справними, а камери у відмінному стані. Рекомендується перевіряти кожен аксесуар перед поїздкою з метою власної безпеки.