На практиці про сферу фріланс існує досить велика кількість міфів, так як багато хто впевнений в тому, що в людини виникає велика кількість вільного часу, який вона може витрачати на власний розсуд. При цьому з кожним днем кількість міфів все збільшується, так як їх розповсюджують офісні та віддалені співробітники. Фріланс біржа Romi по посиланню https://romi.com.ua/ надає велику кількість можливостей, але рекомендується завчасно познайомитися з усіма моментами, які стосуються безпосередньо віддаленого заробітку.
Найрозповсюдженіші міфи про сферу фріланс
Не дивлячись на те, що про фріланс роботу існує дуже велика кількість міфів, кожна людина повинна критично підійти до аналізу цієї ситуації, адже від цього може залежати її вдале майбутнє. Тому дуже важливо уникати найрозповсюдженіших міфів задля того, щоб не втратити роботу своєї мрії. Серед тих міфів, з якими на практиці можна стикнутися досить часто, варто виділити наступні:
- ти сам собі начальник;
- можливість працювати тоді, коли є час та бажання;
- фріланс підходить тільки для копірайтерів та айтішніків;
- з самого початку можна заробити велику суму грошей;
- працювати вдома класно;
- на фрілансі пропонується тільки низько кваліфікована робота.
Всі перераховані вище факти представляють собою справжні міфи, з якими потрібно розібратися більш детально та предметно.
Аналіз деяких міфів про фріланс
Багато хто впевнений в тому, що фрілансер сам для себе є начальником. Звичайно, ця людина має максимальну свободу під час вибору клієнтів, з якими може працювати, обирати періодичність та інтенсивність роботи, але така трудова свобода інколи є уявною. По факту для того, щоб отримати більш менш достатній дохід, потрібно працювати постійно та з великою інтенсивністю. При цьому, як показує практика, все одно прийдеться співпрацювати з одним або декількома замовниками, які самі по собі вже є начальниками.
Не менш важливий міф пов’язаний з тим, що багато хто вважає, що саме фрілансер може працювати тоді, коли забажає. На практиці варто розуміти те, що у людини, яка вирішила працювати в домашніх умовах, дійсно більш гнучкий графік, але це не говорить про те, що вона не може працювати взагалі або працювати тоді, коли вона захотіла. При цьому сам процес комунікації з потенційними замовниками проводиться у денний час, тому все одно потрібно підлаштовувати власний час під них.